BÄNDIST

Ansambel Autt Of Office ehk endise nimega Out Of Office, Teie teenistuses

156582_580377265320925_752501837_n

Ansambel Autt Of Office on tegutsenud alates aastast 2002 ja kandis algselt nime Whitecollar Blue. Algkooseisus mängisid Urmas Kõrgesaar (kitarr, laul), Meelis Leis (löökriistad, laul, salvestused ja produktsioon), Margo Peetsalu (basskitarr, laul) hiljem lisandus solist ja kitarrist Andre Hein ja klahvpillimängijad Indrek (Kukkel) Veskimäe, Toomas Jõks. Osalise koosseisuvahetuse järgselt otsustasime ka nime muuta. Kuna valdav osa bandiliikmetest tegi tollel ajal oma igapäevatööd erinevates büroodes ja kontorites siis tundus Out Off Office igati kohane nimi. Hiljem selgus, et sellenimeline discoband on maailmas juba varem olemas. Meie ennast selletaolise „säraga“ seostada ei soovinud nii et kohendasime veidi bandinime kirjapilti

ja nüüd oleme Autt Of Office.1932516_10203276847104980_515019007_o

Autt Of Office mängib valdavalt rütmibluusi, bluesi, souli, rocki, funky’t ja ballaade erinevate ajastute erinevates stiilides ehk siis rockn´blues võiks olla kokkuvõtlik stiilimääratlus.

Kolmandiku repertuaarist moodustab originaallooming ja ülejäänu on lai valik bluesi, souli ja rockn´rolli klassikast. Out of Office nime all on 2010. aastal välja antud CD „Whitecollar Blue“ millel 11 pala originaalloomingut ja kaks videot. Mõned selle plaadi lood on siiani Eesti raadiojaamades mängulistides. Band on osalenud kodumaistel bluesi- ja rockifestivalidel ning üritustel nagu näiteks: American Beauty Car Show, Augustibluus, Pärnu Bluusipäevad, Emajõe Blues, UnderGround Blues, Supilinna päevad, Tudengipäevad , Energy Volum Jam fest , Kurepalu Blues jne.

Pillimehed on kõik väga pikaajalise musitseerimiskogemusega erinevatest koosseisudest ja kollektiividest, mis võimaldab ladusat koostööd mitmetes erinevates stiilides nii kontsertesinemistel kui ka tantsumängudel. Sõltuvalt esinemispaigast, auditooriumist ja ürituse eripärast käime esinemas erinevates koosseisudes alates triost kuni sekstetini.

Bandis mängivad käesoleval ajal:

Urmas (Kõka) Kõrgesaar – kitarr ja laul

Eiko (Eix) Kuusik – laul

Aavo (Afka) Valtna – löökriistad

Peeter Jaska – basskitarr

Üllar Kärt – suupillid

 

 

Let’s rockn’blues!
Autt Of Office

Out Of Office